ADRES Ayvalı Mah. Soylu Sk. No:10 Keçiören/ANKARA

Tıkanıklık Açma

Tadilat & Tamirat

Tadilat ve Tamirat

Tadilat ve tamirat işlerinde uzman firmalardan destek alınması önerilir. Evlerde oluşan tesisat sorunlarına bağlı olarak gerçekleşecek tadilat işleri için firmamız gibi profesyonel işletmeler tercih edilmelidir. Banyo ve tuvalet tıkanıklıklarında son sistem cihazlarla tespit ve açma işleri ancak uzman firmalarca yapılır. Tuvalet ve banyo kaçakları, müşterek yaşam alanlarında en sık karşılaşılan sorunların başında gelir. Nereden geldiği belli olmayan su kaçakları çok farklı alanlarda birikme yaparak, alt katlara sızıntı yapabilir. Eğim farkının olduğu zeminlerde kaçağın gerçekleştiği yerden çok uzak bir bölgeden alt kaça su sızıntısı gerçekleşebilir. Bu sebeple, tesisat elemanları ne kadar deneyimli olursa olsun tahmini şekilde fayansların gelişigüzel kırılması tavsiye edilmez. Dedektör yardımı ile aletli ölçümler yapan cihazlardan destek alınması önerilir.

Son Sistem Cihazlarla Yapılan Tamirat İşleri

Tadilat ve tamirat konusunda ellerinde teknolojinin son imkânlarına sahip aletler olan firmalardan destek alınması önerilir. Uygun fiyatlı diye hizmet alınan bazı firmalarda olmayan bu aletler, fayans ve zemin döşemelerin kırılmasına sebep olacağından daha masraflı olacaktır. Firmamız elindeki son sistem ölçüm cihazları ile sadece su kaçağının olduğu lokal alanı kırarak en az maliyetli ve en kısa sürede tamirat işini yapacaktır. Firmamız elemanları alanında uzman olup, boru değişimi, tıkanıklık açma ve tesisat işlerini en kısa zamanda ve güvenilir şekilde yapar. Firmamız, boru değişimlerinde bilinen markaların ve kalite kontrol aşamalarından geçmiş malzemeleri kullanır. Garantili değişim hizmeti ile güven veren firmaların ilk sıralarında yer almaktayız.

Kısa Sürede Yapılan Tadilatlar

Tadilat ve tamirat işlerinde uzman kadromuz ile en profesyonel hizmet sunulur. Boya ve badana gibi dekorasyona yönelik işlerde de firmamızdan destek alınması tavsiye edilir. Kalıntı bırakmayan ve kolay sürülebilen boyalarla yapılan badana işleri hem kısa sürede tamamlanırken hem de uzun süre dayanacaktır. Duvarlarda kabarma varsa, firmamız kabaran kısımları özenle temizler. Ondan sonra astar yapımı ve kaliteli boyaların kullanımı söz konusudur. Banyo ve mutfak dolaplarının değişimi, kartonpiyer tadilatları da firmamızın sunduğu hizmetlerin başında gelir. Şık yaşam alanları için firmamızın tercih edilmesi önerilir.

whatspapp_icon hemenara_icon mail_icon
mail-icon mobilephone-icon whatsapp-icon sabittelefon
whatsapp-button whatsapp-button