ADRES Ayvalı Mah. Soylu Sk. No:10 Keçiören/ANKARA

Tıkanıklık Açma

Hakkımızda

Pattern

Kardeşler yapı dekorasyon firmamız 2000 yılında kurulmuş olup sektörün ihtiyaçlarına uzman personeli ile cevap vermektedir. Bünyemizde yer alan tüm personel alanında uzman kişilerden oluşmaktadır. Bu sayede yapılacak olan işte verimli bir şekilde sizlere sunulmaktadır. Tıkanıklık açma konusunda sektöre yardımcı olan firmamız özel makine ve teçhizatı ile ilgili tıkanıklıkları kaliteli bir şekilde açmaktadır. Açım sırasında çevreye herhangi bir şekilde zarar verilmemektedir. Bundan dolayı güvenilir bir şekilde sunduğumuz hizmetlerden yararlanabilirsiniz. Ayrıca petek temizliği konusunda da yardımcı olan firmamız faturalarınıza artı bir değer kazandırmaktadır. Sizde bu konuda hizmet almak isterseniz kurumsal müşteri hizmetlerimize ulaşım sağlayabilirsiniz.

Sunduğumuz Hizmetler

Dekorasyon konusunda da çalışmalar yapan firmamız tüm hizmet içeriğini müşteri memnuniyet ilkesine uygun olarak sunuyor. Tadilat ve tamirat konusunda da yardımcı olarak ev ve işyerleri için en iyi çözümleri almanıza yardımcı oluyor. Evinizde oluşturacağınız şık bir dekorasyonun alt yapısını hazırlayan firmamız kaliteli görsel elde etmenize katkı sağlıyor. Eviniz veya işyeriniz için gerekli olan fayansların döşenmesi konusunda da yardımcı olmakta ve hizmet içeriği garantili bir şekilde sunulmaktadır. Verilen her hizmet içeriği müşteri odaklı olarak yer almakta ve ekonomik fiyat politikası benimsenmektedir. Tıkalı olan tuvalet ve banyo açılımı için de gerekli olan teknolojik cihazların hepsi bünyemizde yer almaktadır.

Profesyonel Ve Müşteri Odaklı Çalışma

Firmamız kurulduğu günden itibaren sektörde lider konumda yer almak ve en çok tercih edilen isimler içerisinde bulunmaktadır. Müşteri memnuniyet ilkesini benimseyen firmamız güler yüzlü personeli ile ilgili sorundan kısa sürede kurtulmanıza yardımcı olmaktadır. Bunun için kurumsal müşteri hizmetlerimize ulaşım sağlayabilir ve ilgili hizmet içeriği için hemen randevu oluşturabilirsiniz. Ev ve işyerleriniz için gerekli olan boya ve badana işlemi de uzman personel tarafından titiz bir şekilde yapılmaktadır. Buda dekorasyona artı bir değer kazandıracaktır. Tüm tadilat işleriniz için de firmamızı güvenle tercih edebilirsiniz. Yapılan her çalışma titiz ve garantili bir şekilde müşterilerimize sunulmaktadır. Bu sayede istediğiniz sonucu kısa sürede alabilirsiniz.whatspapp_icon hemenara_icon mail_icon
mail-icon mobilephone-icon whatsapp-icon sabittelefon
whatsapp-button whatsapp-button