ADRES Ayvalı Mah. Soylu Sk. No:10 Keçiören/ANKARA

Tıkanıklık Açma

Lavabo Tıkanıklık Açma

Lavabo Tıkanıklık Açma

Lavabo tıkanıklık açma, alanında uzman olan firmalardan alınması gereken hizmetlerin başında gelir. Lavabo tıkanıklıklarının birden fazla sebebi olabilir. Bunların başında gelen, lavaboda biriken yemek ve yağ tortularıdır. Ekmek kırıntıları, donmuş yağ tabakaları zamanla lavabo borularında tortu oluşmasına sebep olur. Bu tortular da lavabolarda su ve diğer akışkan maddelerin geçmesini engelleyecek ve zamanla sıvı malzemelerin dolmasına sebep olur. Lavabo tıkanıklığı açmak için piyasada satılan bazı ürünlerin kullanımı, kısa sürede etkili olsa da ilerleyen zamanlarda yeteri kadar etkili olamayacaktır. Uzun vadede kalıcı çözümler için firmamızdan destek alınması önerilir. Firmamız son sistem teknolojilerle her türlü tıkanıklığı en kısa sürede açan firmaların başında gelir.

Robot Kullanımı

Lavabo tıkanıklık açma konusunda uzman olan firmamız, tıkanıklığı en kısa sürede robot sistemler ile tespit ederek, çözer. Hizmet almadan önce tesisat firmalarının yeterli donanıma sahip olmasının araştırılması büyük önem taşır. Deterjan, sıvı sabun gibi temizlik malzemeleri de lavabolarda tıkanıklığa sebep olan malzemelerin başında gelir. Tıkanıklık açma konusunda uzman olan elemanlarımız, itina ile mutfak lavabosu temizliği yapar. Firmamızın yaptığı diğer tesisat işleri de banyo, tuvalet tıkanıklığı açma ve su kaçaklarının tespitidir. Uzman olmayan firmalardan destek alındığı takdirde, tahmini yollarla kırılan fayanslar maddi hasarlara yol açacaktır. Tesisat kaçaklarının bu yolla bulunması maddi külfete yol açarken, ortamın gereksiz şekilde kirlenmesine yol açar.

7/24 Destek Veren Firmalar

Lavabo tıkanıklık açma işleri için firmamız arandıktan hemen sonra randevu oluşturulur. Günün her saati hizmet sunan müşteri temsilcilerimiz, servis elemanlarımızı direkt bilgilendirir. Bu sayede elemanlarımız en kısa sürede olay yerine giderek, kalıcı ve profesyonel çözümler sunar. Pimaş tıkanıklığı için de yıkama hizmeti de sunan firmamız, tuvalet açma işinde de hizmet sunar. Balkon gideri temizliği gibi farklı tesisat konuları için de firmamızdan destek alınması önerilir. Bazı dirsek ve pimaşların belli zamanlarda yenilenmesi gerekir. Eskimiş yapı malzemelerini de yenileyen firmamız, uzun ömürlü boru ve malzeme kullanır. Garantili lavabo açma hizmeti için firmamızla iletişime geçilmesi tavsiye edilir.

whatspapp_icon hemenara_icon mail_icon
mail-icon mobilephone-icon whatsapp-icon sabittelefon
whatsapp-button whatsapp-button