ADRES Ayvalı Mah. Soylu Sk. No:10 Keçiören/ANKARA

Tıkanıklık Açma

Tıkalı Gider Açma

Tıkalı Gider Açma

Günlük yaşamımızda hemen hemen herkesin yaşadığı ortak sorunu olan tıkalı giderdir. Zamanla banyo, lavabo, mutfak gibi daha pek çok yer kullandıkça  tıkalı gider olarak ara ara bu sorun birçok insanın başına gelmektedir. Suyun gittiği borulara ve yönlere atılmaması gereken maddeler ve atıklar bu sorunu ortaya daha çabuk çıkarıyor. Donmuş yağların mutfak giderlerine dökülmesi kâğıt ve kullanılan gıdaların atıkları bu yerlere döküldüğünde tıkanmaya sebep olur ve etrafa pis kokular yayılır. Tuvalet, banyo ve klozet giderleri yine aynı şekilde gider tıkanıklığının görüldüğü en sık yerlerdendir. Tıkalı giderlerin açılması için herkes az çok bildiği yöntemi uygulamaktadır. Ama kendi imkânlarımız ve bildiğiniz şekilde giderinizi açmaya çalışsanız bile kısa süre sonra yine bu sorunla karşı karşıya kalabilirsiniz. 

Profesyonel Bir Şekilde Tıkalı Gider Açma 

Eğer sizde tıkalı bir gider gibi sorunla karşı karşıya kaldıysanız ve ne yapacağınızı bilmiyorsanız bize ulaşabilir ve hızlı pratik bir şekilde bu sorundan kurtulabilirsiniz. Evde kendi çözdüğünüz sorunlar kalıcı değildir o yüzden profesyonel bir destek almanız gerek. Tıkalı gider açma sorununuzda kalıcı çözümler istiyorsanız verdiğiniz hizmetten faydalanabilirsiniz. Kamera ve robotlarla tıkanan yeri en iyi şekilde inceler ve ona göre çözümler üretiriz.

Tıkanmaya sebep olan nedeni bulur ve ekipmanlarımız la müdahale ederiz. Kısa sürede nedeni bulur ve sonuca bağlanır sizlere hızlı bir şekilde hizmet ederek bu sorundan kurtarırız. Ustalarımız tarafından açılan borular sonrasında rahatça banyo, klozet, tuvalet gibi yerleri tekrardan kullanmaya başlayabilirsiniz. Açılan ve temizlenen tıkalı gider açma işleminden sonra pis korkulardan da kurtulursunuz.

Tıkalı Gider Açma Yöntemleri 

Tıkalı gidersiniz varsa açtırmak için güvenilir ve tecrübeli bir yer arıyorsanız bize ulaşabilirsiniz. Akla gelebilecek tıkanan bütün giderleri açmaktayız ve hizmet vermekteyiz. Profesyonel ekipmanlarımız ile tıkalı gider açma yöntemlerimiz  şu şekildedir. Pompa kullanarak boru tıkanıklığı açmak. Sivri alet kullanarak boru tıkanıklığı açma. Lavabo aç dökerek klozet, banyo, tuvalet giderlerini açmaktayız. Son model makineler ve robotlar ve hortumlarla tıkanan yerin ihtiyacına göre gider tıkanmalarını açmaktayız. 

whatspapp_icon hemenara_icon mail_icon
mail-icon mobilephone-icon whatsapp-icon sabittelefon
whatsapp-button whatsapp-button