ADRES Ayvalı Mah. Soylu Sk. No:10 Keçiören/ANKARA

Tıkanıklık Açma

Tuvalet Tıkanıklık Açma

Tuvalet Tıkanıklık Açma

Tuvalet tıkanıklık açma konusunda firmamız kurulduğu günden bu yana son nesil yöntemlerle sizlere hizmetler sunmayı başarıyor. Tıkanmış tuvaletler, insanların karşılaştığı yaygın bir sorundur ve tuvalet tıkanıklığının nasıl açılacağını anlamak hayat kurtarıcı olabilir. Tıkanan tuvaletler çeşitli sebeplerden kaynaklanır, ancak en yaygın neden dışkı maddesidir. Dışkı zamanla birikir ve tuvaletin çalışmasını zorlaştırır. Tuvalet tıkanıklığını kaldırmak için kullanılabilecek birkaç yöntem vardır.

Firmamızın bu kapsamdaki ilk yöntemi geleneksel yöntemlerden birisi olan sirke ve kabartma tozu kullanmaktır. Sirke ve kabartma tozu alkalidir ve tuvaleti tıkayan proteinleri ve yağları parçalayacaktır. Bu yöntem basittir ve su gerektirmez. Sadece bir bardak sirke ve bir bardak kabartma tozu karıştırırız ve tuvalete dökeriz. Karışımı kâsenin çevresini fırçalayarak yıkarız.

Tuvalet Tıkanıklık Açma İçin Geleneksel Yöntemler

Tıkalı bir tuvalete sahip olmak gerçekten sinir bozucu olabilir. Sorun şu ki, çoğu zaman bir tuvaletin tıkanıklığını kendi başınıza nasıl açacağınızı bulmak oldukça zordur. Firmamızın personelleri sadece tıkanıklığı açmakla kalmayıp tuvaletinizi temizlemek için de kullandığımız birçok farklı yol var! Tuvalet tıkanıklık açma konusunda uzman bir firmayız.

Apartman dairelerinde veya kiralık evlerde yaşayanlar için tuvaletin tıkanması ve tuvalete gidememeniz çok sakıncalıdır. Tuvaletin engelini kaldırmanın çeşitli yolları vardır. Firmamız İlk yol olarak bir piston kullanır. Pistonu tuvaletin üzerine koyun ve tıkanıklık giderilene kadar pistonu itip çekin. Sızdırmazlığın etkili olması için pistonu ıslatmak için bol su kullandığımızdan emin oluruz. Bu yöntem orta ila büyük bloklar için etkilidir.

Tuvalet Tıkanıklık Açma Profesyonel Yöntemler

Tuvalet tıkanıklığını açmanın son yolu olarak kaynar su kullanırız. Bir tencereye su doldururuz ve ısıyı yüksek seviyeye getiririz. Tencere dolana kadar beklenir ve ardından klozetin üzerine yerleştiririz. Tuvaletin tıkanıklığı açılana kadar tencereye kaynar su dökmeye devam ederiz. Bu yöntemlerden bağımsız olarak daha zor giderleri ise profesyonel yöntemlerle açmayı başarıyoruz. Bu alanda kullandığımız termal kameralar oldukça önemli bir etkiye sahiptir. Profesyonel araç gereçlerle hızlı bir şekilde tıkanıklıklarınızı açabiliyoruz. Fakat basit tıkanıklar için genellikle firmamız geleneksel yöntemleri tercih eder. Böylelikle kolay ve hızlı bir şekilde giderleriniz açılır ve sorun tamamen ortadan kaldırılmış olur. Tuvalet tıkanıklık açma konusunda firmamızdan hizmetler alabilirsiniz.

whatspapp_icon hemenara_icon mail_icon
mail-icon mobilephone-icon whatsapp-icon sabittelefon
whatsapp-button whatsapp-button