ADRES Ayvalı Mah. Soylu Sk. No:10 Keçiören/ANKARA

Tıkanıklık Açma

Ankara Tıkanıklık Açma

Ankara Tıkanıklık Açma

Ankara tuvalet tıkanıklığı açma konusunda uzman olan firmamız Ankara genelinde 7/24 servis imkânı sağlıyor robot ve kameralı sistemler kullanarak tıkalı gider açma hizmeti veriyor. Tıkanıklık açma servis hizmetimize çözüm odaklı düşünerek tecrübe ve deneyimlerimizle birlikte hareket ediyoruz. Tıkanıklık giderilmesi ile ilgili tüm yöntem ve çalışmaları yaptıktan sonra sorun devam ederse sizi bu sorunla baş başa bırakmıyoruz. Tıkanıklığın nedenini araştırarak kamera ile görüntüleme yapıyor ve sebeplerini anlayarak çözüm üretiyoruz. Yapılan işlem sonucunda yine bir fayda sağlanamazsa dedektör cihazı kullanarak problemli yeri noktasal olarak tespit ediyor ve kesin sonuç elde ediyoruz. Firmamız olarak sorun ne olursa olsun hiçbir işi çözümsüz bırakmıyoruz. 

Tesisat Boru Tıkanıklığı 

Binalarda tesisat borularında tıkanma meydana gelmesi halinde tıkanıklığın giderilmesi ve yüzeyden tespit edilmesi gibi durumlarda Ankara tuvalet tıkanıklığı açma firmamız olarak en iyi hizmeti veriyoruz. Yapılardaki tesisat borularında meydana gelen tıkanmanın sebepleri arasında altyapı sırasında yapılan işçilik hataları boruların meyiline dikkat edilmemesi ve kullanım esnasında tesisat borularına katı atık kaçması gibi nedenler vardır. Tesisat borularında tıkanıklık açma işlemi günümüz teknolojisi ile artık çok daha kolay ve daha az maliyet ve az hasarla yapılabiliyor. Firmamızın uzman ekibi tarafından kullanılan robot makine ve görüntüleme kameraları yardımı ile yapıların altında gizlenmiş olarak döşenen tesisat borularını kolay bir şekilde görüyor ve noktasal tespit yapabiliyoruz. 

Mutfak Gideri Açma

Ankara tuvalet tıkanıklığı açma hizmeti veren firmamızdan alabileceğiniz hizmetlerden biri de mutfak gideri açma hizmetidir. Mutfaklarda zamanla meydana gelen yemek artıkları ve yağların donması nedeniyle ortaya çıkan tıkanıklık durumunda firmamız ile iletişim kurabilirsiniz. Ekibimizin tıkanıklık açma sırasında sağlığınızı tehdit edecek lavabo açıcı gibi ürünler kullanmaz. Yaşanan bu tıkanıklık sorunu robot makine ve cihazlarla mutfak lavabosu kırılmadan kısa süre içerisinde ortadan kaldırılır. Sizler de Ankara ilinde ikamet ediyor ve lavabo tuvalet mutfak gideri tıkanıklığı açma konusunda profesyonel bir firma arıyorsunuz firmamız ile iletişim kurabilirsiniz. Ekibimiz kısa süre içerisinde bulunduğunuz adrese gelerek tıkanıklık problemini ortadan kaldırır.

whatspapp_icon hemenara_icon mail_icon
mail-icon mobilephone-icon whatsapp-icon sabittelefon
whatsapp-button whatsapp-button