ADRES Ayvalı Mah. Soylu Sk. No:10 Keçiören/ANKARA

Tıkanıklık Açma

Klozet Tıkanıklık Açma

Klozet Tıkanıklık Açma

Klozet tıkanıklığı açma firması olarak her alanda sizlere kaliteli hizmetler sunmayı başarıyoruz.  Klozet tıkanıklığı açma, tuvaletinizin sorunsuz çalışmasını sağlamak için düzenli olarak yapılması gereken rutin bir bakım görevidir. Su, drenaj sisteminden ve kanalizasyona serbestçe aktığında, zamanla oluşmuş olabilecek tıkanıklıkları veya tıkanıklıkları ortadan kaldırır. Tıkanmış giderler, taşan tuvaletlere, yedek kanalizasyon sistemlerine ve hatta su baskınlarına neden olabilir. Firmamızdan hizmetler alabilirsiniz.

Klozet Tıkanıklık Açma Nedir?

Klozet tıkanıklığı açma, tuvaletten akan boruyu temizlemek için kullanılan bir temizleme işlemidir. Tuvalet sifonu çekildiğinde oluşan atıklar gidere gider. Zamanla bu atık birikir ve drenaj borusunun dibinde bir tabaka oluşturur. Bu atık tabakası genellikle sıhhi tesisat ve tuvaletin genel yapısal bütünlüğü için sorunlara neden olabilecek bakteri ve diğer malzemelerle kirlenir. Tuvaletin tıkanıklığını açmak için tahliye borusunda biriken atıklar temizlenir ve temizleme işlemi başlar. Bunu yapmak için tuvalet, daha sonra tahliye borusuna pompalanan bir temizleme solüsyonu ile doldurulur. Çözelti, atıkları ve boruda biriken bakteri ve diğer malzemeleri parçalamaya başlar. Tahliye borusu temizlenene kadar işlem tekrarlanır.

Klozet Tıkanıklık Açma Nasıl Yapılır?

Klozet tıkanıklığı açma işlemi biraz zor olsa da, tesisatınızı iyi durumda tutmak için atılması gereken en önemli ve temel adımlardan biridir. Drenaj borusunun blokajını kaldırarak, yedekleme ve diğer tesisat sorunları olasılığını azaltırız. Ayrıca temizleme işlemi, boruda atık birikmesiyle ilişkili olabilecek kötü kokuları da ortadan kaldıracaktır. Klozet tıkanıklığı açma, tıkanmış klozetin temizlenmesine yardımcı olan bir işlemdir.

Bu, kanalizasyon sisteminden tuvaletinize giden borulardaki tıkanıklıkları gideren özel alet ve teknikler kullanılarak yapılır. Bu prosedürün amacı iki yönlüdür: birincisi, suyun ve atıkların tuvaletlerinizden serbestçe akmasını sağlarız; ikincisi, koku veya kötü sıhhi koşullarla ilgili sorunlara neden olabilecek biriken kalıntıları ve yağı temizleriz.

Klozet, evlerden, kamu binalarından ve diğer yerlerden insan atıklarını ve atık suları temizlemek için kullanılan bir sistemdir. Firmamız bu sistemi en kaliteli yollardan temizlemeyi başarır. Klozet, su girişi, su çıkışı ve sifon sisteminden oluşmaktadır. Tuvaleti kullandığınızda atıklar klozette toplanır. Klozet su girişine bir boru ile su çıkışına da başka bir boru ile bağlanmıştır. Sifon sistemi, suyu, atıkları aşağı bastıran ve tuvaletten dışarı akıtan borulardan gönderir.

whatspapp_icon hemenara_icon mail_icon
mail-icon mobilephone-icon whatsapp-icon sabittelefon
whatsapp-button whatsapp-button