ADRES Ayvalı Mah. Soylu Sk. No:10 Keçiören/ANKARA

Tıkanıklık Açma

En Yakın Tesisatçı

En Yakın Tesisatçı

Mutfak giderlerinizin tıkanması durumunda size en yakın tesisatçı firması ile iletişim kurarak tıkanıklık sorununun ortadan kaldırılmasını sağlayabilirsiniz. Firmamız müşterilerine 7 gün 24 saat profesyonel anlamda hizmet veriyor. Bizden hizmet talebinde bulunan müşterilerimize kısa süre içerisinde ulaşıyor mutfak ve banyo giderlerinde meydana gelen tıkanıklık ve diğer arızaları kısa süre içerisinde çözüme kavuşturuyoruz. Mutfaklarda ya da banyo giderlerinde meydana gelen tıkanıklıkları marketlerde satılan kimyasal temizlik ürünleri ile açmak mümkündür. Marketlerde satılan lavabo açıcı ve pompalar ile de yeterli düzeyde basınç sağlayarak tıkanıklığın açılmasını sağlayabilirsiniz.

Fakat kullanılan bu ürünlere rağmen mutfak veya banyo lavabosu açılmıyor ise bu durumda alanında uzman bir firmadan yardım alınmalı ve temizlik işleminin yapılması gereklidir. 

Mutfak Tıkanıklığı Açma

Mutfak boruları döşenme sırasında yapılan yanlış tesisat işlemleri sonucunda tıkanabilir. Mutfak borularına yeteri kadar eğim verilmediğinde borularda tıkanma meydana gelebilir. Ayrıca mutfak giderleri aşırı yağlı ve tuzlu su gibi maddelere maruz kalır. Bu da borularda tıkanıklığa neden olur.  Böyle bir durumla karşı karşıya kaldığınız zaman size en yakın tesisatçı firmamız olarak bizden hizmet talep ettiğiniz an sizlere kısa süre içerisinde hizmet veriyoruz. 

Lavabo Tıkanıklığı Açma

Lavabo tıkanıklığı açma işlemi için en yakın tesisatçı firması olarak uzman ekibimiz ve son teknoloji ürünü ekipmanlarımız ile sizlere hizmet veriyoruz. Mutfak ve banyo lavabosu tıkanıklığı açma hizmeti sunan firmamız boruların içerisinde zaman içerisinde biriken tıkanıklıkları profesyonel ekipmanlar kullanarak temizler. Bu işlemlerin öncesinde kameralı robotik cihazlar kullanarak tıkanıklığa neden olan sorunun tespiti yapılır ve gider tıkanıklığının açılması sağlanır. Firmamız olarak mutfak ve banyo lavabolarında meydana gelen tıkanıklık problemini gidermek için kesinlikle kırma ve dökme gibi işlemler yapmıyoruz. Özel robotik cihazlar kullanarak tıkanıklığı kısa süre içerisinde ortadan kaldırıyoruz.

Firmamızda tıkanıklık açma fiyatları oldukça makuldür. Yapılacak hizmete bağlı olarak fiyatlarda farklılık görülse de bizler firmamız olarak müşterilerimize en uygun fiyatlar ile kaliteli hizmet sunuyoruz. Daha ayrıntılı bilgi ve hizmet talebinde bulunmak için irtibat numaralarımız ile bizimle iletişim kurabilirsiniz. 

whatspapp_icon hemenara_icon mail_icon
mail-icon mobilephone-icon whatsapp-icon sabittelefon
whatsapp-button whatsapp-button