ADRES Ayvalı Mah. Soylu Sk. No:10 Keçiören/ANKARA

Tıkanıklık Açma

Foseptik Çukuru Tıkanıklık Açma

Foseptik Çukuru Tıkanıklık Açma

Foseptik çukuru tıkanıklık açma konusunda firmamız sizlere profesyonel ve gelişmiş yöntemlerle hizmetler sunmayı başarıyor. Kaliteli bir hizmetten avantajlı koşullar dahilinde yararlanmanın en doğru adresi firmamız olarak ön plana çıkıyor. Foseptik çukur açma, bir yeraltı foseptik sisteminden katıların, sıvıların ve diğer kirleticilerin temizlenmesini ve uzaklaştırılmasını içeren bir süreçtir. Foseptik sistemler, evlerden ve işyerlerinden gelen atıkları ortadan kaldırdıkları için modern toplum için gereklidir. Ne yazık ki, foseptik çukurlar yapraklar, dallar, kayalar, hayvan pislikleri veya insan dışkısı gibi maddelerle tıkanabilir. Bu olduğunda, kanalizasyon sakinleri veya mülk sahipleri için sorunlara neden olacak kadar yüksek seviyelere ulaşana kadar çukurda birikir.

Foseptik Çukuru Tıkanıklık Açma  Nedir?

Foseptik çukuru tıkanıklık açma  firması olarak en kaliteli hizmetleri sizlere sunmayı başarıyoruz. Atıkların çevreye duyarlı bir şekilde bertaraf edilmesi için foseptik sistemler kullanılmaktadır. Çukur ve tank olmak üzere iki kısımdan oluşurlar. Çukur atıkları toplamak için, tank ise atıkları depolamak için kullanılır. Çukur genellikle 8-10 fit derinliğindedir ve basınçlı su ile doldurulur. Atık bertaraf sisteminin temizlenmesi gerektiğinde çukur boşaltılır, atıklar uzaklaştırılır ve çukur yeniden doldurulur. Bir foseptik sistemde tıkanabilecek atıklar kanalizasyon, yağ, yemek atıkları ve kağıt atıklarıdır. Bu atıklar uygun şekilde bertaraf edilmedikleri takdirde Atıksa Arıtma Sisteminde tıkanabilirler.

Foseptik Çukuru Tıkanıklık Açma  Ne İşe Yarar?

Foseptik çukuru tıkanıklık açma şirketi olarak son nesil yöntemlerle sizlere hizmetler sunuyoruz. Foseptik bir sistemi açmanın farklı yolları vardır. Bir yol, bir piston kullanıyoruz. Bu yöntem için piston foseptik sisteme sokulur ve atık dışarı itilir. Başka bir yol, bir vakumlu unclogger kullanmaktayız. Bu yöntem için elektrikli süpürge foseptik sisteme bağlanır ve atıklar dışarı çekilir.

Foseptik sistem temizliği, bir foseptik veya foseptikteki tortuları, tortuları ve diğer atıkları temizleme işlemidir. Foseptik sistemler tipik olarak üç bölümden oluşur: bir atık su tutma tankı, bir yeraltı toprak depolama konteyneri ve atıkları denize veya başka bir onaylanmış bertaraf sahasına taşıyan bir Tünel Ünitesi bulunur.

Foseptik çukur tıkanıklığı açma işi tipik olarak bir dizi mekanik ve biyolojik aletin kullanımını içerir. Mekanik aletler arasında kazıcılar, elektrikli süpürgeler ve PSD'ler bulunur. Biyolojik araçlar arasında bakteri ve enzimler bulunur. Sizlere son teknolojik yöntemlerle en kaliteli hizmetleri sunuyoruz.

whatspapp_icon hemenara_icon mail_icon
mail-icon mobilephone-icon whatsapp-icon sabittelefon
whatsapp-button whatsapp-button