ADRES Ayvalı Mah. Soylu Sk. No:10 Keçiören/ANKARA

Tıkanıklık Açma

Kalorifer Tesisatı

Kalorifer Tesisatı

Günümüzde her evde bulunan doğalgaz ile  kışın ısınma sistemi vardır. Kombi sistemiyle birlikte çalışan kaloriferle ısınma sistemi herkes tarafından tercih edilmektedir. Isınan suyun kaloriferin içinde dolaşarak bulunduğu ortamı ısıtır. Birçok alanda bu sistem kullanılmaktadır. Evlerde iş yerlerinde doğalgaz ile ısınmaktadır. Kalorifer tesisatı bakımı da yıl içinde mutlaka yapılmalıdır. Daha verimli ve uzun süre yüksek performansla çalışması için kombi ve kalorifer bakımları aksatılmamalıdır.

Kalorifer malzemeleri ucuz olan malzemeler değildir bu yüzden güvenilir bir yere sağlam bir şekilde yaptırılmalıdır. Kullandığımız malzemeler ve sağlam işçiliğimizle yılların verdiği tecrübe ve ustalıkla kalorifer tesisatı hizmeti vermekteyiz. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktayız ve yaptığımız işin arkasındayız. Temiz, titiz ve hızlı bir şekilde çalışarak siz müşterilerimize hizmet vermekteyiz. 

Kalorifer Tesisatı ile Verdiğimiz Hizmet 

Kalorifer tesisatı yapacak kişi işinde usta ve profesyonel olması gerek. Hataya yer verilmeyen bir iştir. Kesinlikle güvenilir ve usta kişiler tarafından yapılmalıdır. Kalorifer tesisatı yapılacak alan önceden bir keşif yapılmalıdır. Çekilecek yerin ölçüleri alınır ve ona göre malzeme getirilir. Kalorifer peteklerinin nereye ne kadar aralıklarla konulacağı ustalar tarafından ölçülür ve not edilir. Kurulacak alanın büyüklüğüne kalorifer boruları özenle çok gözükmeyecek bir şekilde  peteğe bağlanır ve kontroller sağlanır. Sonradan bir sıkıntı olmaması için bütün hesaplamalar yapılmalı ve kalorifer tesisatı döşenmelidir.

Kalorifer Tesisatı Yapılırken Dikkat Edilmesi Gereken Bazı Hususlar 

Kalorifer tesisatı yapılırken mutlaka iyice yapılacak alan incelenmelidir. Hesaplanan malzemeler bu oranda yerleştirilmelidir. Yoksa sonradan çok fazla ısınır ya da hiç ısınma yaşanmaz. Böyle bir durumda da tekrardan sökülmeli ve kurulmalıdır. Bu da hem zaman kaybı yaratır hem maddi açıdan sizi zorlar. En iyi ve en doğru bir şekilde hesaplamalar yapıldıktan sonra kalorifer tesisatı çekilmelidir. Tesisat borularının yönü doğru kurulmalıdır ki ısınma daha başarılı bir şekilde olsun.

Kombinin yeri doğru tespit edilmelidir enerjiden tasarruf edebilecek  bir şekilde kurulmalıdır. Radyatör kullanımı da doğru bir şekilde seçilmelidir. Odanın büyüklüğüne göre ayarlanmalıdır. Doğru bir şekilde kalorifer tesisatı çekilirse faturalada yansır ve yüksek meblağlar ödemek zorunda kalmazsınız. Müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda en kaliteli bir şekilde kurulum sağlıyoruz. 

whatspapp_icon hemenara_icon mail_icon
mail-icon mobilephone-icon whatsapp-icon sabittelefon
whatsapp-button whatsapp-button