ADRES Ayvalı Mah. Soylu Sk. No:10 Keçiören/ANKARA

Tıkanıklık Açma

Tıkalı Kanal Temizleme

Tıkalı Kanal Temizleme

Tıkalı kanal temizleme konusunda firmamız her daim profesyonel yöntemlerle ön plana çıkmayı başarıyor.  Tıkanmış kanallar çoğu evde yaygın bir sorundur. Evinizin ısıtma ve soğutma sisteminden geçen hava akışı kısıtlandığında, kanallarınızın tıkanmasına neden olabilir. Bu, ısıtma veya soğutma sisteminizde kötü hava kalitesine ve muhtemelen verimliliğin düşmesine neden olur.

Tedavi edilmezse, bu sonuçta hem HVAC ünitesinin kendisinde hem de bina içindeki diğer bileşenlerde ciddi hasara neden olabilir. Tıkanmış kanalın nasıl temizleneceğine dair birkaç ipucu; Fan kanatlarının amaçlanan hedefe ulaşmasını engelleyen tüm nesneleri, bunları engelleyebilecek tüm kalıntıları bir döşeme eki ile donatılmış bir elektrikli süpürgeyle temizleyerek çıkarırız.

Tıkalı Kanal Temizleme Hizmetlerimiz

Tıkalı kanal temizleme hizmetlerimiz kapsamında sizlere en modern yöntemlerle hizmetler sunmayı başarıyoruz. Kaliteli bir firmadan hizmetler almak istiyorsanız bizi tercih edebilirsiniz. Modern ısıtma ve soğutma sistemleri kullanışlı ve verimli olsa da kanalların tıkanmasına ve kirlenmesine de neden olabilir. Tıkanmış kanallar, yetersiz hava akışından sağlıksız iç hava kalitesine kadar birçok soruna neden olabilir. Tıkanmış bir kanalı temizlemek için öncelikle soruna neyin neden olduğunu belirlemeniz gerekir. Tıkalı bir kanalın yaygın nedenleri şunlardır:

  • Toz ve evcil hayvan tüyü
  • Tıkalı hava filtreleri
  • Ahşap mobilya
  • Büyümüş bitkiler
  • Tıkalı baca boruları

Tıkalı Kanal Temizleme Çözüm

Firmamız sizlere bu alanda farklı çözüm yollarıyla en kaliteli hizmetleri sunmayı başarır. Tıkalı bir kanalı temizlemenin en yaygın yollarından biri kanal temizleme makinesi kullanmaktır. Kanal temizleme makineleri, kanallardan birikintileri ve tıkanıklıkları gidermek için güçlü su ve hava jetleri kullanır. Güvenli ve etkilidirler. Sisteminizi temiz ve kalıntılardan arındırırlar. Tıkalı kanal temizleme konusunda sizlere profesyonel yöntemlerle hizmetler sunmayı başarıyoruz.

İlk etapta tıkalı kanalların oluşmasını önlemek de önemlidir. Hava filtrelerinizi düzenli olarak temizleyerek ve mobilyalarınızı süpürerek toz ve kepek oluşumunu önleyin. Bitkilerinizi budanmış halde tutun ve kanallar boyunca odun birikmesinden kaçının. Tıkanmış bir kanalınız varsa, temizlemek için bir profesyonelleri çağırın. Önleyici tedbirler alarak sağlığınızın korunmasına yardımcı olabiliriz ve sisteminizin en iyi şekilde çalışmasını sağlayabiliriz.

whatspapp_icon hemenara_icon mail_icon
mail-icon mobilephone-icon whatsapp-icon sabittelefon
whatsapp-button whatsapp-button