ADRES Ayvalı Mah. Soylu Sk. No:10 Keçiören/ANKARA

Tıkanıklık Açma

Ankara Kanal Temizleme

Ankara Kanal Temizleme

Ankara kanal temizleme hizmetine ihtiyacınız olması durumunda firmamız ile 7 gün 24 saat iletişim kurarak hizmet talebinde bulunabilirsiniz. Firmamız tarafından ısınılan vidanjör hizmeti son model vidanjör araçlarımız ile verilir. Bu araçlar sayesinde her türlü tıkanıklık sorunu kökten çözülür. Vidanjör araçlarımız katı atık temizliği pis su çekme işlemi fosseptik çukuru temizliği gibi alanlarda kullanılır. 

Ankara Vidanjör Hizmeti

Ankara kanal temizleme firmamız tarafından kanalizasyon hatları son teknoloji ürünü araçlar kullanılarak yapılır. Vidanjör araçlar ile metrelerce uzunluktaki kanal hatlarının temizliğinin yapılması mümkündür. Firmamızın kombine kanal temizleme araçlarının yanında bulunan robotik kamera tespit sistemi ile kanal içerisinde tıkanıklığa neden olan maddeler tespit edilir ve vidanjörlerin yüksek basınçlı suyu ile temizliği yapılır. Firmamızda tüm ihtiyaçlara cevap verebilecek boyda ve türde kombine kanal temizleme araçları vardır. Ayrıca bu araçlarımızı günlük aylık ya da yıllık olarak kiralamanız da mümkündür. Kiralama detayları ile ilgili bilgi almak için firmamızın müşteri temsilcileri ile iletişim kurabilirsiniz. Araçlarımız Ankara'nın tüm noktalarında çalışmaya uygundur. 

Ankara Kanal Temizliği

Ankara kanal temizleme firması olarak sözleşme ve sigorta kapsamında hizmet sağlıyoruz. Firmamız olarak her türlü tıkanıklık problemini kısa süre içerisinde çözüme kavuşturuyoruz. Firmalarımız tarafından sunulan kanal temizleme hizmeti alanında uzman kişiler tarafından yapılır. Bilinçsiz kişilerin yapmış olduğu işlemler istenmeyen sonuçlar meydana getirir. Bu nedenle bizler firmamız olarak profesyonel ekibimiz ve ekipmanlarımız ile en iyi hizmeti vermek için sizlere bir telefon kadar yakınız. Kanalizasyon hatları yıllar geçtikçe aşınabilir ve bu aşınmanın neticesinde çatlak ve kırıklar meydana gelebilir. Bu çatlaklardan ve kırıklardan sızan atıklar insan sağlığını ve doğayı olumsuz yönde etkiler.

Bu noktada alt yapı temizliği işinin uzman firma ve personeller tarafından periyodik aralıklarla yapılması gereklidir. Firmamız Ankara ilimizin tüm mahalle ve ilçelerine kanal tıkanıklığı açma kanal temizleme tuvalet tıkanıklığı açma ve gider açma gibi hizmetler götürüyor. Firmamız bünyesinde sunulan hizmetlerin ayrıntıları ve fiyatları hakkında detaylı bilgi almak ve randevu oluşturmak için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

whatspapp_icon hemenara_icon mail_icon
mail-icon mobilephone-icon whatsapp-icon sabittelefon
whatsapp-button whatsapp-button