ADRES Ayvalı Mah. Soylu Sk. No:10 Keçiören/ANKARA

Tıkanıklık Açma

Rögar Temizliği

Rögar Temizliği

Birçok insanın evlerindeki yiyip içtiği atıklar kanalizasyona gitmektedir. Kanalizasyon borusu birçok değişik atık ve pis suyu taşıdığı için belirli aralıklarla temizlenmesi gerekmektedir. Aksi takdirde tıkanabilir ve o pis su borular yoluyla lavabolarımızdan, mutfaktan, banyodan  her bölgeden evinize gelebilir. Bunun olmasıyla ortaya hiç hoş olmayan görüntüler ve kokular meydana çıkar. Bu gibi hoş olmayacak durumlarla karşılaşmamak için rögar temizliği yaptırılmalıdır ve dikkat edilmelidir. Profesyonel ekipmanlarımız ve çalışanlarımızla, tazyikli sularla boru içini ve etrafını tertemiz yapıyoruz.

Rögar Temizliği Sebepleri

Son teknoloji makineleri kullanmaktayız ve hızlı bir şekilde hizmet vermekteyiz. Boruların içine zamanla kum, atık yağlar, kullanılan gıda atıkları, çöpler gibi birçok şey gitmektedir. Temizlenmediği zaman bunlar zamanla boruları tıkar ve etrafa pis koku yayar. Tıkanan kanalizasyonlarınızın, temizlemek istediğiniz giderlerinizi ve  rögar temizliği  ihtiyacınız varsa sizde bizi tercih ederek güvenilir ve kaliteli hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Bu gibi yerlerin bir sorun çıkarmaması ve uzun süre kullanmak için en fazla 4 ya da 5 yıl arayla bakımı ve temizliği yapılmalıdır.

Ana borularınız tıkandıysa ve suyu iyi çekmiyorsa son model makinelerimizle rögar kapağına kadar hortum atarak temizliyoruz ve giderinizi açıyoruz. Gider tıkanıklıklarının sebebi uzun yıllar temizlenmeden kullanılması ve tesisat hatası sonucu ortaya çıkar. Sizde bir veya birden fazla rögar temizliği yaptırmak istiyorsanız bizlere ulaşabilirsiniz. Sonrası oluşabilecek bir problem yaşamamak adına Güvenilir ve Tecrübeli bir yere rögar temizliğini yaptırmalısınız.

Kaliteli Rögar Temizliği 

Rögar kanalizasyon ve diğer su atıklarının içinde gelen ve giden çıkışını yapar.  Genelde yuvarlak olarak dışa açılan ve tıkanmalar ile beraber herhangi bir sorunla karşılaşıldığında rögardan müdahale edilebilir. Üzerinde bulunan kapağa ise rögar kapağı denir. Eğer rögarlardan pis koku geliyorsa ve sizi ve etrafınızdakileri bu koku rahatsız ediyorsa vakit kaybetmeden rögar temizliği yaptırmalısınız. Kendi sağlınız ve etrafınızdaki insanların sağlığı için aksatmadan rögarların temizliği yapılmalıdır. Kullandığımız görüntülü kameralarla detaylı bir inceleme yapılarak en etkili ve kaliteli bir şekilde hizmet etmekteyiz. Kullandığımız cihazlarla ve profesyonel çalışma ekibimizle bizi tercih eden herkese ekonomik ve kaliteli bir hizmet sunmaktayız. 

whatspapp_icon hemenara_icon mail_icon
mail-icon mobilephone-icon whatsapp-icon sabittelefon
whatsapp-button whatsapp-button