ADRES Ayvalı Mah. Soylu Sk. No:10 Keçiören/ANKARA

Tıkanıklık Açma

Alçı & Boya Badana

Alçı Boya Badana

Günümüzde evlerin iş yerlerinin ve birçok alanın iç dekorasyonun da alçı boya badana tercih edilmektedir ve uygulanmaktadır. Yapılacak olan alanı zemini düzleştirmek ve pürüzsüz bir görünüme kavuşturmak için alçı kullanılmaktadır. Hem nefes alabilen özelliğiyle hem de kolay bir uygulama olduğu için dünya çapında çokça tercih edilmektedir. Yapılacak zeminin eğri çukur ve estetiğe uymayan yerleri alçıyla kolayca  doldurarak estetik ve göze güzel görünün bir görüntü elde edilir.

Yapılacak alana  önce alçıyla düzeltilir ve pürüzlü olan bölgeler yok edilir. Astar çekilecek zemin hazırlanır sonra üzerine kişinin isteğine göre boyanır. Alçı ve boya ikilisi ayrılmaz bir ikilidir. Boya işi yapıldığı yeri hem hijyenik bakımdan temizler hem de güzelleştirir dekoratif bir görünüme sahip olur. Boya işlemini yapmadan önce mutlaka alçı yapılmalıdır üzerine öyle boya sürülmelidir. Böylece uzun yıllar kullanılabilir sağlam bir işçilik ortaya çıkar. 

Alçı Boya Badana Verdiğimiz Hizmet 

Kişinin ihtiyacı ve isteği üzerine en iyi şekilde hizmet vermekteyiz. Sizde güvenilir bir alçı boya badana yaptırmak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Profesyonel ekipmanlar ve alanında uzman arkadaşlarımızla güleryüzle ve kaliteli bir şekilde hizmet vermekteyiz. Alçı boya badana yaptırılırken birçok kişi eşyalarının zarar görmesini ve evinin pislenmesini istemez. Çalışma yapacağımız alanı önceden tedbirlerimizi alarak ve etrafındaki eşyaları örterek uygulama yapıyoruz. Eşyalı ve eşyasız olsun fark etmeksizin en iyi şekilde ve en temiz bir şekilde alçı boya badana yapmaktayız. Ekonomik avantajlı fiyat seçeneğimizle her gelirdeki müşterimize hizmet etmekteyiz.

Yapılacak alana ve malzemeye göre fiyatlar değişmektedir. Yaptığımız işçilik ve  kullandığımız kaliteli malzemelerle siz müşterilerimize  verdiğimiz hizmet karşılığında ve ortaya çıkardığımız iş karşısında mutlu ve memnun kalacaksınız. Yılların verdiği bir tecrübe ve işinde uzman ustalarımızla alçı boya badana yapmaktayız ve yaptığımız işin garantisini vermekteyiz. Biz bu işte çok iddialıyız ve iddiamızı yaptığımız işle göstermekteyiz. Alçı boya badana yaparken yaşayabileceğiniz sorunları biliyoruz ve sizlere bu sorunları yaşatmamak için en iyi şekilde işimizi yapıyoruz. Sizlerde güvenilir ve temiz bir işçilik yapan bir yer arıyorsanız bizleri tercih edebilirsiniz. 

whatspapp_icon hemenara_icon mail_icon
mail-icon mobilephone-icon whatsapp-icon sabittelefon
whatsapp-button whatsapp-button