ADRES Ayvalı Mah. Soylu Sk. No:10 Keçiören/ANKARA

Tıkanıklık Açma

Dekorasyon

Dekorasyon

Dekorasyon denildiği zaman akla, yaşam alanlarında yapılacak her türlü iyileştirme gelir. Yaşanılan ortamlarda eskiyen yerlerin tadilatının yapılması ve ardından da şık ve ferah hale getirilmesi söz konusudur. Eskiyen banyo ve mutfak dolaplarının değiştirilerek, yerine yenilerinin takılması, boya badana işleri, cam ve kapıların değiştirilmesi gibi farklı konular öne çıkar. Tüm bu güzelleştirme işlerinin başında, yapılması gereken öncelikli konuların ilk sıralarında gelen, onarım ve bakım işleridir.

Örnek verecek olursak; banyo dekorasyonu istendiği zaman fayans değişimi ile jakuzi montajı ilk akla gelenlerdir. Jakuzi takılmasından önce tesisatın kontrol edilmesi ve gerekiyorsa tesisatın onarılması gerekecektir. Dekorasyon firmalarından destek alınmadan önce mutlaka, hizmet alınacak firmanın tadilat ve tesisat işlerinde de uzman olması önerilir.

Dekorasyonda Uzman Firmalar

Dekorasyon öncesinde yapılacak rutin tesisat kontrolleri son derece önem taşımaktadır. Bu sayede tesisatın yüklenebileceği dekoratif işler tespit edilir. Banyoda su kaçaklarının tespit edilmesi en ufak bir sızıntının dahi giderilmesi, sağlam şekilde yapılacak tadilat ve uzun süre dayanacak dekorasyonlar için önem taşır. Firmamız, en küçük bir sızıntıyı bile anında tespit edecek akıllı cihazlara sahiptir. Son teknolojiyi kullanan firmamız, su kaçaklarının yerinde tespitinde başarılı sonuçlar almıştır. Su kaçaklarının başladığı yerleri tespit etmek oldukça zordur.

Yeterli alete sahip olmayan tesisat firmaları deneyimlerine dayanarak fayans kırarak kaçak bulma yoluna giderler. Bu durum son derece sakıncalı olup, kırılan zemin ya da duvar kaplamaları ile pahalıya gelecek işlerdir. Bu sebeple, dedektörlü sistemler, bilgisayarlı taramaların kullanımı önerilir. Firmamız tadilat öncesinde bu cihazlarla detaylı arama ve bakım hizmeti sunar. Lavabo, banyo ya da tuvalet kaçaklarını tespit ederek, kısa sürede çözer.

Kaliteli Malzeme Kullanımı

Dekorasyon için önerilen, kaliteli malzeme kullanımıdır. Kalite kontrol aşamalarından başarı ile geçmiş olan ürünlerin kullanımı, uzun süre dayanıklılık sağlaması açısından oldukça önem taşır. Kartonpiyer, alçıpan yapımı, boya işleri firmamızın titizlikle sunduğu işler arasındadır. Boru tıkanıklık açma, eskiyen tesisatın yenilenmesi ve modern boruların döşenmesi firmamızın sunduğu hizmetler arasındadır. Garantili hizmet sunan dekorasyon firmamız, müşteri memnuniyetine önem veren kurumsal işletmelerin başında gelir.

whatspapp_icon hemenara_icon mail_icon
mail-icon mobilephone-icon whatsapp-icon sabittelefon
whatsapp-button whatsapp-button