ADRES Ayvalı Mah. Soylu Sk. No:10 Keçiören/ANKARA

Tıkanıklık Açma

Ankara Tıkanıklığı Açma Fiyatları

Ankara Tıkanıklığı Açma Fiyatları

Tıkanıklık açma ve tesisat alanında hizmet sunan firmamız olarak Ankara tuvalet tıkanıklığı açma fiyatları konusunda müşterilerimizin bütçelerini zorlamadan hizmet veriyoruz. Firmamızda robot cihaz kullanarak tuvalet tıkanıklığı açma hizmeti verilir. Tuvalet tıkanıklığı açma hizmeti verirken öncelikle müşteri memnuniyetine dikkat ediyoruz. Müşteri memnuniyetini sağlamak adına tıkalı tuvaletler için tıkanıklık açma hizmeti verirken hiçbir yeri kırmadan işlem gerçekleştiriyoruz. Firmamız olarak Ankara ilimizin tüm semtlerine ve mahallelerine hizmet götürüyoruz. 

Tuvalet Tıkanıklığı Açma Firması 

Kameralı cihazlar kullanarak tıkanıklığı görüntüleyebiliyor ve noktasal tespit yapıyoruz. Tuvaletin tıkanmasına neden olan cisme bağlı olarak robot cihazımızın ucuna uygun aparat takarak tıkanıklığa neden olan cismi belirlemek için kameralı görüntüleme cihazı kullanıyoruz. Ekibimizin kullanmış olduğu kameralı cihazın kamerası tuvalet borusunun içerisine gönderilir. Cihazın uç kısmında güçlü LED aydınlatmalar vardır. Bu ışıklar sayesinde borunun içerisinin karanlık olması sorunu tespit etmeye engel değildir. Cihazın örüntüleri cihaz monitörüne aktarılır. Böylece borunun içerisi rahat bir şekilde görülür. Fakat kameralı görüntüleme cihazını kullanan kişinin deneyimli olması çok önemlidir. Çünkü monitördeki görüntülerin anlaşılabilmesi kolay değildir.

Firmamız olarak alanında uzman profesyonel ekip ile çalışıyor ve sizlere müşteri memnuniyeti garantili kaliteli hizmet veriyoruz. Ankara tuvalet tıkanıklığı açma fiyatları ve hizmetleri ile ilgili detaylı bilgi almak için firmamız ile iletişim kurabilirsiniz. 

Robot Cihaz İle Tıkanıklık Açma

Firmamız tarafından kullanılan kameralı görüntüleme cihazlarının sunmuş olduğu en büyük avantajlardan biri de elde edilen görüntülerin resim veya video formatında kayıt edilebilmesidir. Firmamıza başvurarak hizmet talep eden müşterilerimizin talebi doğrultusunda bu görüntüler resim ya da video olarak müşterilerimize iletilir. Ekibimiz tuvalet tıkanıklığı açma işlemini gerçekleştirdikten sonra yine kameralı görüntüleme cihazı kullanarak borunun içerisini kontrol eder. Boru içerisinin kontrol edilmesi son derece önemlidir. Çünkü bu kontrol sayesinde tuvalette tıkanıklığın giderilip giderilmediği ve başka bir sorunun olup olmadığı tespit edilir.

Ankara tuvalet tıkanıklığı açma fiyatları talep edilen hizmete bağlı olarak farklılık gösterse de firmamız olarak müşterilerimize en uygun fiyatlar ile kaliteli hizmet sunuyoruz. 

​​​

whatspapp_icon hemenara_icon mail_icon
mail-icon mobilephone-icon whatsapp-icon sabittelefon
whatsapp-button whatsapp-button