ADRES Ayvalı Mah. Soylu Sk. No:10 Keçiören/ANKARA

Tıkanıklık Açma

Fayans Döşeme

Fayans Döşeme

Güvenilir işçiliği güzel ve temiz bir fayans döşemecesine ihtiyacınız varsa doğru yerdesiniz. Yıllardır işin de başarılı ustalarımız ve teknik ekipmanlarımızla titiz bir şekilde fayans döşeme sektöründeyiz. Ev, iş yeri, Cafe, restoran, otel ya da fayans döşemek istediğiniz her alan için özenle fayans döşeme işçiliği en iyi şekilde yapılmaktadır. Fayans döşenecek zeminin uygun hale getirerek ustalarımız önce bu alanlarda inceleme yapar. Fayans döşeme sırasında malzeme ve zemin türüne uygun seçilmedir. Fayans döşeme işçiliği ince ve zor bir iştir herkes hakkıyla maalesef yapmamaktadır. İşini bilen ve güvenilir ustalara yaptırılmazsa sonucu hüsran olabilir ve sizi maddi kayba uğratabilir. Tekrar söktürüp tekrar döşetmek zorunda kalabilirsiniz.

Fayans Döşemede Bizi Tercih Etmenizin Avantajları 

Fayans döşeme ve kaplama işlemleri profesyonellik ve incelik isteyen bir uygulamadır. Döşemek istediğiniz alan için iyi ve işinde profesyonel ustalarla fayans döşeme işini yapmaktayız. Ustalarımızın özellikleri; yılların verdiği bir tecrübe ve deneyime sahiptir. Fayans döşenecek zemin türüne göre doğru ekipmanlar kullanılır. İş disiplini ve yapacağı iş hakkında önceden size bilgi verilir. İçinizin rahat etmesi için daha önce fayans döşeme yaptığı alanları sizlere gösterir ve örnekler sunar. Hızlı pratik ve temiz bir şekilde çalışılır. Yapılacak alana göre zemin kontrolleri yapılır ve sağlam malzemeler tercih edilir. Size en iyi şekilde ve en kaliteli bir şekilde hizmet sunmaktayız.

Döşeme Fayans Olarak Verdiğimiz Hizmet 

Yapılacak olan alan için banyo, mutfak, balkon, salon istediğiniz her yere sizin isteğinize göre malzemeli ya da malzemesiz bir şekilde fayans döşemeciliği yapmaktayız. Fayans döşeme işçilik fiyatımız döşeme yapılacak alana malzemeye göre değişkenlik göstermektedir. Müşterilerimizin memnun kalacağı bir şekilde fiyat çıkartıyoruz ve işimizi yapıyoruz. Siz yaptıracağınız alana karar verdikten sonra ustalarımız bu süreç için size detaylı bilgi aktarımı yapacaktır. Hangi tür fayans nereye nasıl gider gibi size sağlıklı bir şekilde yönlendiririz. Ustalarımızla birlikte malzemeye ve yapılacak zemine karar verildikten sonra hemen işe başlanır. En kısa sürede kaliteli ve titiz bir şekilde  istediğiniz şekilde fayans döşeyerek müşterilerimize hizmet etmekteyiz. 

whatspapp_icon hemenara_icon mail_icon
mail-icon mobilephone-icon whatsapp-icon sabittelefon
whatsapp-button whatsapp-button