ADRES Ayvalı Mah. Soylu Sk. No:10 Keçiören/ANKARA

Tıkanıklık Açma

En Yakın Tesisatçı

Acil Tıkanıklık Açma

Acil tıkanıklık açma işlemi için firmamızla irtibat kurabilirsiniz. Özellikle mutfak lavabolarının tıkanmasındaki asıl neden gider hatlarına gönderilen yemek yağları ve gıda atıklarının zamanla birikerek tıkanıklığa yol açmasıdır. Böyle durumlarda su taşması ve lavabo gider tıkanıklığı gibi sorunlarla karşı karşıya kalırsınız. Tıkanıklık açma hizmeti almak isteyen birçok kişinin kâbusu olan kırma ve dökme işlemi firmamız tarafından kesinlikle yapılmaz. Çünkü kullanmış olduğumuz robotik kameralı görüntüleme cihazları sayesinde tıkanıklığa neden olan cismi görür ve özel ekipmanlar kullanarak borulardaki tıkanıklığı ortadan kaldırırız. Bu nedenle de evinizde herhangi bir dağınıklık ve kirlenme durumu söz konusu olmaz. 

Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Tuvaletlerde meydana gelen tıkanıklık sorunu hayatı çekilmez hale getirilebilir. Çünkü tuvalet tıkanıklığı en büyük sorunlardan biridir. Firmamız sayesinde bu sorun artık kâbus olmaktan çıkıyor. Firmamız bünyesinde yer alan son teknoloji ürünü ekipmanlarımız ve deneyimle personelimiz sayesinde tuvalet tıkanıklıkları kusursuz bir şekilde açılır. Tuvalet tıkanıklığına neden olan en önemli sebepler arasında tuvalet giderlerine atılan ıslak mendil, kâğıt havlu, tuvalet kâğıdı gibi cisimlerdir. Ayrıca küçük çocuklu evlerde tuvalet giderlerine özellikle de klozetlere oyuncak gibi farklı cisimler de atılabiliyor.

Böyle durumlarda da tuvalet borularında tıkanıklıklar meydana geliyor. Firmamız olarak bizden hizmet talebinde bulunmanız halinde kısa süre içerisinde adresinize gelerek ortalığı kırıp dökmeden ve etrafı dağıtmadan tuvalet tıkanıklığı açma işlemi gerçekleştiriyoruz. Acil tıkanıklık açma hizmeti sağlayan firmamız boruların içerisinde zamanla biriken tıkanıklıkları son teknoloji ürünü cihazlar kullanarak giderir.

Gider Tıkanıklığı Açma

Evinizde ya da iş yerinizdeki lavabo, tuvalet, klozet ve küvet gibi yerlerin giderlerinin tıkanması durumunda bizimle irtibata geçebilirsiniz. Gider tıkanıklığı hizmeti almak isteyen müşterilerimizin bizimle irtibata geçmesinden kısa bir süre sonra uzman ekibimiz yanlarında taşıdıkları profesyonel ekipmanlar ile belirtilen adreste olur. Personelimiz sorun olan klozet, tuvalet veya banyo giderinde tıkanıklık açmak için en uygun ekipmanları kullanarak müdahale eder. Müşteri memnuniyetini daima en ön planda tutan ve kaliteli hizmet sunan firmamız ile irtibat kurarak acil tıkanıklık açma hizmet talebinde bulunabilirsiniz. 

whatspapp_icon hemenara_icon mail_icon
mail-icon mobilephone-icon whatsapp-icon sabittelefon
whatsapp-button whatsapp-button